גוגל דאטה סטודיו – מערכת אוטומטית לבניית דוחות ביצועי אתר וקמפיינים

אחד הדברים היותר מתסכלים בתחום השיווק הדיגיטלי, שכל אחד מהעוסקים בתחום יצטרך לעשות, ואין איך לברוח מזה – הוא בניית דוחות ללקוח. הלקוח יצפה מכם לקבל דיווח תקופתי על מצב הפרסום בפייסבוק וגוגל, ההוצאות וההכנסות. הוא ירצה לדעת כיצד החשבון מתנהל ושאתם מניבים תועלת.

גוגל דאטה סטודיו

גוגל דאטה סטודיו - Google Data Studio

יצירת דו"ח פשוט יכול לקחת שעה שלמה. בשיא שלי, הגעתי למצב שאני מבזבז כחצי יום עבודה בכל יום על בניית דוחות ללקוחות. במצב זה לחברה אין אפשרות להתפתח. המזל – גוגל מאפשרת ליצור דוחות אוטומטיים לביצועי האתר והקמפיינים.

הכירו את Google Data Studio – מערכת לבניית דשבורדים (דוחות) דינמיים אשר מושכים אוטומטית מידע מחשבון המודעות שלכם בגוגל אדס, מגוגל אנליטיקס, פייסבוק ומערכות נוספות (ישנן מערכות צד ג' כמו פייסבוק שהמימשוק אליהן מצריך תשלום. החיבור מתאפשר באמצעות SuperMetrics).

המערכת מאפשרת לכם לבנות דוחות ויזואלים מרשימים מאוד, והם מתעדכנים בזמן אמת. המשמעות – בונים דו"ח פעם אחת – וזהו. אותו הדו"ח יוכל לשמש אתכם לכל תקופה מעתה והליך ולא יהיה לכם צורך ליצור בכל שבוע דו"ח חדש. צפו בסרטון ההדרכה הבאה והכירו את המערכת:

גוגל דאטה סטודיו
5/5

אהבתם את התוכן? שתפו אותו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תודה שהצטרפת לרשימת הדיוור!

אם אהבת את התוכן, אני אשמח לקבל ממך פרגון על ידי מתן ביקורת חיובית שתסייע לי לשפר את חשיפת האתר בפני גולשים נוספים. זה יועיל לי מאוד 🙏

אנחנו מקווים שיש לכם סבלנות, כי כשהקורס יהיה מוכן...

הקורס לעיצוב גרפי בתהליך הפקה ויהיה

תרצו להיות הראשונים שיקבלו עדכון ברגע שזה יקרה?

השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד כשהקורס יהיה זמין להרשמה!

עקב המצב הכלכלי הקשה שנכפה על החברה הישראלית כולה, ההרשמות לכל הקורסים יוענקו במחיר מסובסד כל עוד המשבר נמשך.
למידע נוסף יש ליצור קשר באתר.

summer

אני מחכה לשיחה מכם :)