קורס קידום אתרים SEO

בהכשרה זו נלמד כיצד לקדם אתרים בגוגל. הקורס מתאים למי שרוצה לעסוק בקידום אתרים באופן מקצועי תוך התמחות בקידום אתרים אורגני (SEO). בקורס לקידום אתרים נלמד קידום אתרים אורגני הכולל עבודת אופטימיזציה טכנית (SEO On Page), אופטימיזציה שוטפת (Ongoing SEO), ניתוח הביצועים האורגניים פלטפורמות צד ג’ כמו Google Search Console, GA4, ולעבוד עם כלים מקצועיים כמו Screaming frog, Harefs ועוד.  בנוסף לכך, מלמד כיצד לתקשר עם לקוחות, ליצור דוחות תקופתיים, לקיים שיחות גיוס לקוחות ולנהל משברים ובכך נעטוף ונתייחס לכל נושא השיווק והקידום בגוגל.

5/5

הכשרה מהירה; רק חודש אחד, ביוני 2024, ב-9 מפגשים בלבד, ואתם כבר אחרי הכשרת SEO מקיפה:

ימים
שעות
דקות
שניות

ידידותי להורים! המפגשים יהיו בין השעות 20:00 עד 22:000 במפגשי זום!

מה זה קידום אורגני בגוגל?

קידום אורגני באנגלית זה SEO, ראשי תיבות של “אופטימיזציה למנועי חיפוש”, וזהו תהליך של אופטימיזציה של אתר אינטרנט או דף אינטרנט כדי לשפר את הנראות והדירוג שלו בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP), במיוחד בגוגל. קידום אורגני כולל מספר שלבים:

במידה ועובדים מסודר, אתם תיבחרנו לגלות שעבודת קידום אתרים היא לא כל כך מורכבת, אבל כדי לעשות אותה טוב, לא מספיק להכיר טריקים טכניים, אלא שצריך ממש להביל את התאורייה שמאוחרי גוגל. ברגע שנבין אותה באופן מעמיק, אנחנו נבין את ההגיון שמאחורי כל פעולה שנבצע בהמשך, ובאופן טבעי, אנחנו גם נעשה את זה הרבה יותר טוב.

זה משהו שחובה להבין כי אחרת אנחנו עלולים להסתבך. יש טעות מאוד שכיחה שלדידה המטרה של קידום SEO היא לכתוב ביטויי מפתח חשובים ולדרג את האתר במקומות הראשונים בגוגל. חברים יקרים, זו טעות! איך יכול להיות? ראו הסבר מלא >>

בשלב הראשוני, אנחנו נבקש לקבל הרשאות למספר חשבונות רלוונטים (או ליצור אותם בעצמנו במידה ואנחנו מקדמים את האתר של העסק העצמאי שלנו). הגישות הנחוצות הן עבור:

  • Google Search Console
  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • וגם הרשאה לניהול האתר כדי שתוכלו ליישם בהמשך את דוחות ה-SEO

אנחנו לא רוצים לקדם ביטויים “על עיוור” כדי לא לבזבז לעצמנו זמן. תתהרו לכם שאתם תקדמו נפלא ביטוי כלשהו, כי בהיגיון שלכם זה נראה נכון לקדם את אותו ביטוי, ואתם גם תצליחו להגיע אפילו למקום הראשון של גוגל, אבל אחר כך אתם תגלו לתדהמתכם שאף אחד לא מחפש את הביטוי הזה! אז אנחנו רוצים למנוע את עוגמת הנפש הזו על ידי ביצוע מחקר מילות מפתח שהוא למעשה מאפיין לנו את העבודה ויוצר לנו “בנק מטרות” לקידום.

לאחר זיהוי מילות המפתח הרלוונטיות, השלב הבא הוא לבצע אופטימיזציה של רכיבי האתר באתר. זה כולל את תגי הכותרת, המטא תגיות, תגי הכותרת והתוכן הכולל של האתר. יש לבצע אופטימיזציה של אלמנטים אלו כך שיכללו את מילות המפתח והביטויים באופן טבעי ורלוונטי.

אופטימיזציה Offiste מתייחסת לפעולות הננקטות מחוץ לאתר כדי לשפר את הנראות והדירוג שלו. זה כולל בניית קישורים, הכוללת רכישת קישורים נכנסים מאתרים אחרים לאתר המיועל.

SEO טכני מתייחס לאופטימיזציה של הקוד והארכיטקטורה הבסיסית של אתר אינטרנט. זה כולל אופטימיזציה של מבנה האתר, כתובות האתרים והקפדה על התאמה למובייל ונגישות למנועי החיפוש.

מדידת הצלחת קידום אורגני היא תהליך מתמשך. זה כולל מעקב אחר דירוג האתר ב-SERPs ומעקב אחר התנועה וההמרות של האתר. ניתן להשתמש בכלים כמו גוגל אנליטיקס כדי לעקוב אחר מדדים אלו ולבצע התאמות באסטרטגיית SEO לפי הצורך.

קורס קידום אתרים בזום

הקורס מועבר באופן מקוון; אנחנו נקיים מפגשי זום וכך ננהל נכון יותר את הזמן. כל סטודנט בהכשרה יתרגל קידום פרקטי באמצעות ניהול של אתרים אמיתיים! הסטודרנטים יוזמנו להמשיך ליהנות משיח מלמד גם בקבוצת הוואטסאפ של בוגרי המכללה לשיווק דיגיטלי.

למי הקורס מתאים?

  • חבר’ה בתחילת דרכם שרוצים להיכנס לתחום קידום האתרים כדי לעסוק בתחום כשכירים או עצמאים.
  • בוני אתרים שרוצים להתחיל להעניק גם שירותי קידום אתרים מבלי להיות תלויים בספקים חיצוניים.
  • חברות לשיווק דיגיטלי אשר רוצות להכשיר עובדים באופן מקצועי
קורס קידום אתרים
5/5
מרצה הקורס

המקומות בהם זכינו ללמד קורס קידום אתרים בגוגל

טכניון

דוגמה לשיעורים מתוך הקורס

יצירת סכמת QAN

Links

Phone Call Track

שיטת ההדרכה הייחודית שלנו בקורס לקידום אתרים בגוגל

על מנת לאפשר לכם ללמוד באופן מקצועי, אנחנו ניצור מסע לקוח מלא מקצה לקצה, הכולל תהליך תיאום ציפיות מול לקוח (KPI), בניית אסטרטגייה שיווקית,  נראה בפועל תהליך של חיבור ומתן הרשאות ניהול בין חברתה קידום ללקוח, נוציא לפועל תהליכי קידום ונחשף לתוצאות שלהם, נבחן אותם ונסיק מסקנות. אופי הלמידה בקורס שלנו ממחיש באופן הטוב ביותר תהליך של קבלת החלטות, תכנון, התלבטות וניהול אמיתי של קידום אתרים בגוגל.

מה מחכה לכם בקורס קידום אתרים? להלן הסילבוס בראשי פרקים:

שיעור 1:
מבוא לקידום אתרים אורגני בגוגל ומחקר מילות מפתח

שיעור 2:
היכרות עם הצ'ק ליסט SEO, שלבי עבודה מול לקוח ותיעוד עבודה + המשך מחקר מילות מפתח

שיעור 3:
תוספי כרום חשובים ואופטימיזציה טכנית לפי הסדר בהצ'ק ליסט

שיעור 4:
אופטימיזציה שוטפת וכתיבת תכנים + שילוב כלי AI

שיעור 5:
Google Search Console; חיבור, הגדרות חשובות, הרשאות וניתוח

שיעור 6:
כלי SEO חשובים: GA4 + Screaming frog + Harefs

שיעור 7:
ניהול שוטף, ניהול משברים ודוחות חודשיים או

שיעור 8:
גיוס והצעות מחיר

שיעור 9:
חזרה על תוכן והשלמה או פרויקטים ספציפים: עליית אתר חדש לאוויר, הפניות 301 ועוד​

למען הסר ספק - אנחנו מכוונים מאוד גבוה:

מחכים לכם שיעורים מעשירים המסודרים לפי נושאים והיררכיה לימודית כשכולם מציגים תהליך של קידום לקוח אמיתי. בתהליך ההכשרה אנחנו לומדים את הכל מההתחלה; לא יהיה נושא אחד שלא נעטוף מכל הכיוונים כך שבסוף ההכשרה – סל הכלים והידע המקצועי שאיתו תסיימו את הקורס מכין אתכם להיות המובילים בתחום קידום האתרים בישראל. 

מטרות הקורס:

בתום הקורס, הבוגרים ישלטו בכל הקשור לקידום אתרים אורגני בגוגל (SEO),  ניתוח נתונים והסקת מסקנות, לבנות דוחות מותאמים אישית ללקוחותיהם, לדעת לגייס לקוחות, להסביר להם את היתרונות והחסרונות של קידום אורגני בגוגל, לנהל לקוחות באופן שוטף, לנהל משברים ולהשתלב בתעשייה כשכירים או עצמאיים.

תעודת קורס קידום אתרים המכללה לשיווק דיגיטלי

היחס האישי

על אף שמדובר בקורסים המועברים באופן מקוון, אתם אף פעם לא תרגישו לבד.

לסטודנטים שלנו יש קהילה שמנהלת שיחות יומיומיות בקבוצות הוואטסאפ והפייסבוק שלנו, וכמו כן צוות המרצים זמין עבורכם למתן סיוע וייעוץ. 

הלקוחות המובילים אשר זכינו להעניק להם שירותי SEO

גוטקס
המשביר
בגיר
הולי בייגל
שורשים
בראון
לסטר
נעמן

וזה רק קצה הקרחון…

מה מקבלים וכמה עולה?

תודה שהצטרפת לרשימת הדיוור!

אם אהבת את התוכן, אני אשמח לקבל ממך פרגון על ידי מתן ביקורת חיובית שתסייע לי לשפר את חשיפת האתר בפני גולשים נוספים. זה יועיל לי מאוד 🙏

קורס שיווק דיגיטלי

ההרשמה לקורס שיווק דיגיטלי מעניקה גישה משולבת להכשרות המתקדמות של:

מחיר הקורסים 8,000 ש"ח

מחיר הקורס המשולב: 6,500 ש”ח בלבד!

למידע נוסף והרשמה יש ליצור קישור בטלפון או בוואטסאפ:

קורס עיצוב גרפי

ההרשמה לקורס עיצוב גרפי מעניקה גישה משולבת להכשרות המתקדמות של:

עקב המצב הכלכלי הקשה שנכפה על החברה הישראלית כולה, ההרשמות לכל הקורסים יוענקו במחיר מסובסד כל עוד המשבר נמשך.
למידע נוסף יש ליצור קשר באתר.

התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי! מעוניין במידע או הרשמה לקורס קידום אתרים? אם אתה צריך עזרה, אני זמין כאן בוואטסאפ 😎