קניית קישורים ל-SEO

סוד ההצלחה של אתרי ענק בישראל לא צריך להישאר כמוס: עשו שימוש בקישורים איכותיים מאתרי התוכן של המכללה לשיווק דיגיטלי כדי לקדם את האתרים שלכם / של לקוחותיכם באופן שוטף!

הזמנת קישורים:

אפשר ישירות דרך האתר, אך אפשר גם לבצע הזמנה טלפונית: 050-7327402

האתרים מהם אנחנו מפיקים קישורים:

מחירון קישורים:

מס’ קישורים

מחיר

מחיר מבצע

אחוז הנחה

1

300 ₪

10

3000 ₪

2,700 ₪

10%

20

6000 ₪

5,100 ₪

15%

30

9000 ₪

7,380 ₪

18%

40

12,000 ₪

9,360 ₪

22%

היתרונות והחסרונות בקישורים שלנו:

✅ האתרים בעלי ציונים DA מעולים!

✅ ניתן ליצור תוכן לכל נושא ולקבל קישור מכל נישה

✅ ניהול לקוח על אישי עם טבלת פרויקט ועדכונים ישירים בוואטסאפ

✅ האתרים מעוצבים מעולה – בדיוק כמו שהלקוחות שלכם ישמחו לראות

❌ נכון להיום, טרם יש תנועה אורגנית ערה באתרים – עם זאת, אנחנו נתחיל במהרה את פרויקט השיפור האורגני שלהם. 

מה הבעיה עם זה שאין לאתרים המקשרים תנועה אורגנית עירה?

איכות הקישור נמדדת משלושה פרמטרים:

 1. ציון סמכות אתר (DA)
 2. רלוונטיות נושא מאמר 
 3. תנועה אורגנית שיש באתר.

האתרים שלנו יספקו לכם 2 מתוך 3 הדרישות האלו. להלן סיכום ויזואלי פשוט:

ציון DA

רלוונטיות

תנועה אורגנית

האם זה אומר שהקישורים לא טובים?

ממש לא! אבל זה כן אומר שיש קישורים טובים יותר. לצורך העניין, כדי לקבל קישורים מאתרים שהם גם בעלי ציון DA כמו שלנו, וגם בעלי תנועה אורגנית עירה, אתם צריכים לכוון לאתרים כמו כלכליסט, דה-מרקר וכו’. שם המחירים יעמדו כבר על אלפי שקלים לכל קישור! אז משקלול מקיף של היתרונות שלנו לעומת חסרון זה – אנחנו בטוחים שבכל זאת תרצו לקבל את השירות הזה מאיתנו, שכן הוא מוכיח את עצמו עם עשרות לקוחות מרוצים! (כולל אתר זה כמובן 🙂

קניית קישורים היא יישום אסטרטגיית Off-site SEO (אופטימיזצית SEO שוטפת)

הזרמת קישורים נכנסים לאתר שלך מתוך אתרי תוכן איכותיים יסייעו בקידום האורגני בגוגל (SEO). הפעולה הזו נקראת גם קידום אתרים מחוץ לעמוד (Off site SEO) והיא למעשה עיקר העבודה השוטפת שבה עוסק איש קידום אתרים אורגני. העיקרון הוא פשוט: גוגל מזהה את הנְסִיבָּתִיּוֹת ופועלת בהתאם; בשל הפנייה של קישורים מאתרי תוכן בעלי DA גבוהה (Domain Authority) לאתר שלכם, גוגל תתרשם כי האתר אותו אתם מבקשים לקדם הינו אוטוריטה בתחומו, ועל סמך “ההמלצה” (קרי, הקישורים שהפנו לאתר), תקדם אותו בדירוגים האורגניים בתוצאות החיפוש בשל השיפור בדירוג העמוד (Pagerank Formula) שנקבעת על סמך כמות ואיכות הקישורים שמצביעים על האתר. עם זאת, לא פשוט לספוג קישורים ברמה האורגנית, ובטח שלא כאלו בעלית DA גבוהה. על כן, אנו מציעים שירות קניית קישורים יעיל ומקדם.

כיצד גוגל מתייחסת לקישורים שמצביעים על האתר שלכם וכיצד זה משפיע על הדירוגים האורגניים בגוגל?

יש לנו נטייה לאהוב להסביר כל דבר, אבל במקרה הזה – כדאי שפשוט תראו מה יש לדוברים של גוגל לומר על הנושא. שימו לב שישנה דיס-המלצה לקישורים שמקורם אתרי ספאם! על כן, חשוב מאוד שהקישורים יוזרמו מאתרים איכותיים

דוגמאות לאתרי התוכן האיכותיים מהם אנחנו שולחים קישורים לאתרים שלכם:

באילו דרכים ניתן להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם?

ישנתם 4 דרכים מרכזיות לספוג ולקבל קישורים נכנסים מאתרים זרים:

קבלת קישור אורגני מאתר מפנה

איך זה קורה? על ידי יצירת תוכן איכותי בעל ערך כה רב עד למצב בו מנהלי אתרים אחרים (מאותו עולם התוכן) מזהים בתוכן שלכם השלמת ערך גובהה עבור הגולשים שלהם והם שולחים ביוזמתם קישור אל האתר שלכם כהמלצה אותנטית להמשך קריאה והתעמקות. זו למעשה הדרך הטבעית שגוגל חותרת אליה. כמובן שמקרים כאלו הם נדירים מאוד – שכן רוב הקולגות שלכם רואים בכם כמתחרים ישירים שלהם על אותו קהל יעד ולכן הסבירות שהם יקשרו את האתר שלהם לתוכן שלכם היא קלושה (ובכל זאת, יש כאלו שעושים זאת).

החלפת קישורים הדדית בין מקדמי אתרים

החלפת קישורים הדדית ויזומה של בעלי אתרים או מקדמי האתרים שלהם. החלפת קישורים היא דרך מבורכת להשגה של קישורים אל האתר שלכם. עם זאת, יש כמה בעיות בדרך שהופכות את העניין למורכב:

ראשית, צריך לפחות 3 אתרים שונים כדי לבצע החלפה תקינה של קישורים (אתר X שישלח קישור לאתר Y לא יכול לקבל בחרה מאתר Y קישור מכיוון שגוגל תזהה זאת ותחשוד (בצדק) במניפולציה. על כן – חובה מתווך – אתר שלישי).

בנוסף לכך, קשה מאוד למצוא שיתופי פעולה בתחום במידה ואתם מקדמים מספר מצומצם של אתרים במעט תחומים, בטח ובטח אם אתם מקדמים אתר בודד. במקרה כזה, אתם תידחו מרוב יזמי השת”פ שכן אתם לא יכולים להציע ערך רב.

ולבסוף – התהליך הזה שוחק. הוא לוקח הרבה זמן והרבה אנרגיה. כשמתחילים אותו, בדרך כלל מתייאשים מהר מאוד שכן האפקט של הקישורים הנכנסים משפיע כשקצב ספיגת הקישורים הוא קבוע ולא חד פעמי. 

פנייה יזומה לבעל אתר עם בקשה לקבל ממנו קישור

פנייה ביוזמתכם לאתרי קולגות ולהציע לכם לכתוב עבורם מאמרי יותר בתמורה לקישור קרדיט לאתר שלכם. זה אופציה טובה מאוד! שווה לנסות אותה. הבעיה היא שמדובר גם במקרה הזה בהשקעה  גדולה בזמן ואנרגיה. כתיבה של תוכן איכותי מצריכה הרבה מחשבה ותכנון. למי שיש את הזמן ואת יכולת הכתיבה – כאמור, זו אופציה טובה מאוד.

קניית קישורים מספקי PBN

מה שאנחנו מציעים: קניית קישורים. בגלל שלא קל להשיג קישורים ברמה האורגנית ובגלל ששת”פ מצריך השקעה במשאבים רבים וקביעות שיוצרת שחיקה באופן מהיר בדרך כלל – אנו מצירים שירותי קניית קישורים נוחה ויעילה מתוך רשת הבלוגית הפרטית שלנו. תהליך קבוע בהשקעה של כ-800 ש”ח בחודש (קישור בכל שבוע) יבטיח לכל עבודת Off page SEO אפקטיבית ורצופה שתוביל לשיפור בתוצאות האורגניות לאורך זמן.

היתרונות בשירות קניית הקישורים שלנו

מאוד אכפת לנו מאיכות המוצר שאנחנו מספקים – לעל כן, אנו מנהלים ומתפעלים PBN איכותית (רשת בלוגים פרטית לקניית קישורים) המכילה אלפי מאמרי תוכן, מעשרות אתרים. כל זה במטרה להוציא את המוצר הטוב ביותר ובאיכות הגבוה ביותר. אנחנו חותרים לבנות עבורכם את הקישורים הכי הולמים לתקציב השיווק שלכם, ולא מתפשרים על עיצוב + DA גבוהה מצד האתרים המקשרים.

קניית קישורים SEO

איך תזהו PBN איכותי שכדאי לרכוש ממנו קישורים?

יש מספר ספקים המעניקים שירותי קניית קישורים המנהלים PBN בישראל. חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות. להלן צ’אק ליסט לבדיקת איכות PBN שכדאי לבחון טרם קניית אספקת קישורים:

 1. קניית קישורים צריכה להיעשות מאתרים מעוצבים באופן מקצועי, מזמין, כזה שרואים שאכפת למנהל האתר מהנראות שלו. למה זה משנה? כי זה מעיד על מידת ההשקעה של הספק. אבל תשימו לב, אין להסתכל רק על הקנקן, אלא גם למה שיש בו. אז הנראות הויזואלית היא חשובה מאוד, אבל גם איכות האתר.

 2. קניית קישורים צריכה להיעשות מאתרים עלי מדרג סמכות גבוהה (DA – Domain Authority). ניתן למדוד ציון DA באמצעות מגוון כלים. הכי אותנטי זה פשוט לחפש בגוגל DA Checker אבל להלן קישורים לכלים מקצועיים למדידת סמכות:

  Moz DA Checker (צריך תחילה להירשם לאתר – ההרשמה היא חינמית)
  Ahrefs DA Checker
  WSO DA Checker

 3. קניית קישורים צריכה להיעשות מאתרים בעלי פיזור כתובת IP להסתרת הקשר ביניהם מצידה של גוגל. *גוגל לא אמורה לדעת שיש קשר בין האתרים המקשרים.

 4. קניית קישורים צריכה להיעשות מאתרים שבהם התוכן שממנו יוצא הקישור הוא מעניין, כזה שיתרום ערך לגולשים.

 5. קניית קישורים צריכה להיעשות בקצב הספקה לא בהול ולוחץ. קצב הספקת קישורים מומלץ הוא של כקישור 1 בשבוע. *אנחנו לא רוצים לדחוף לאתר שלנו קישורים בקצב מסחרר, כשזה שעלול להראות לגוגל כלא טבעי. על כן, הקצב המרבי הגבוהה ביותר שאנו ממליצים הוא 2 קישורים בשבוע.

איך תזהו שהאתר שלכם ספג בהצלחה את הפניות הקישורים?

בדיקה דרך Google Search Console

כדי לראות האם גוגל זיהתה את הקישור שהצביע על האתר שלכם בהצלחה, תוכלו לבחון את דו”ח הקישורים של Google Search Console, ואז לראות את רשימת האתרים המקשרים המובילים. כדי לצפות בכל האתרים, לחצו עוד הכפתור “עוד” שיוביל אתכם לרשימה המלאה. כשאתם מבצעים קניית קישורים, אתם צריכים לצפות להצטברות הולכת ודגלה של אתרים מקשרים בדו”ח זה. שימו לב! הדוח הזה לא מתעדכן בזמן אמת ויש להתעדכן כשבועיים מאז קבלת ההפניה ועד לרגע הופעתו בדו”ח.

בדיקה דרך ahrefs

ahrefs הינה פלטפורמה מקצועית לניתוח מדידה של הביצועים האורגניים של האתר. הכלי כוללת בחינה של דירוגים, ביטויי מפתח ועוד תכונות רבות. בין היתר – היא יודעת לבדוק מיהם האתרים אשר מפנים לאתר שלכם. הכלי הזה חביב עליי במיוחד (אפילו יותר מהכלי של Google Seache Console) כי לא מציג רק את הכתובת השורשית של האתר המפנה, אלא גם את העמוד הספציפי + את ציון ה-DA של האתרים המפנים.

קניית קישורים
5/5

תודה שהצטרפת לרשימת הדיוור!

אם אהבת את התוכן, אני אשמח לקבל ממך פרגון על ידי מתן ביקורת חיובית שתסייע לי לשפר את חשיפת האתר בפני גולשים נוספים. זה יועיל לי מאוד 🙏

קורס שיווק דיגיטלי

ההרשמה לקורס שיווק דיגיטלי מעניקה גישה משולבת להכשרות המתקדמות של:

מחיר הקורסים 8,000 ש"ח

מחיר הקורס המשולב: 6,500 ש”ח בלבד!

למידע נוסף והרשמה יש ליצור קישור בטלפון או בוואטסאפ:

קורס עיצוב גרפי

ההרשמה לקורס עיצוב גרפי מעניקה גישה משולבת להכשרות המתקדמות של:

מחיר הקורס המשולב: 2,700 ש"ח

למידע נוסף והרשמה יש ליצור קישור בטלפון או בוואטסאפ:

אנחנו מקווים שיש לכם סבלנות, כי כשהקורס יהיה מוכן...

הקורס לעיצוב גרפי בתהליך הפקה ויהיה פתוח להרשמה בהמשך

תרצו להיות הראשונים שיקבלו עדכון ברגע שזה יקרה?

השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד כשהקורס יהיה זמין להרשמה!

עקב המצב הכלכלי הקשה שנכפה על החברה הישראלית כולה, ההרשמות לכל הקורסים יוענקו במחיר מסובסד כל עוד המשבר נמשך.
למידע נוסף יש ליצור קשר באתר.

התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי! אתה מתלבט אם כדאי לך לקנות מאתנו קישורים? יש לך שאלה כלשהי...? אשמח לעזור 🙂 לכל עניין אפשר לפנות אליי לשיחה ישירה בוואטסאפ >>