קניית קישורים ל-SEO

סוד ההצלחה של אתרי ענק בישראל לא צריך להישאר כמוס: עשו שימוש בקישורים איכותיים מאתרי התוכן של המכללה לשיווק דיגיטלי כדי לקדם את האתרים שלכם / של לקוחותיכם באופן שוטף!

הזמנת קישורים:

ניתן להזמין קישורים דרך אתר Linkey או טלפונית: 050-7327402

קניית קישורים היא יישום אסטרטגיית Off-site SEO (אופטימיזצית SEO שוטפת)

הזרמת קישורים נכנסים לאתר שלך מתוך אתרי תוכן איכותיים יסייעו בקידום האורגני בגוגל (SEO). הפעולה הזו נקראת גם קידום אתרים מחוץ לעמוד (Off site SEO) והיא למעשה עיקר העבודה השוטפת שבה עוסק איש קידום אתרים אורגני. העיקרון הוא פשוט: גוגל מזהה את הנְסִיבָּתִיּוֹת ופועלת בהתאם; בשל הפנייה של קישורים מאתרי תוכן בעלי DA גבוהה (Domain Authority) לאתר שלכם, גוגל תתרשם כי האתר אותו אתם מבקשים לקדם הינו אוטוריטה בתחומו, ועל סמך “ההמלצה” (קרי, הקישורים שהפנו לאתר), תקדם אותו בדירוגים האורגניים בתוצאות החיפוש בשל השיפור בדירוג העמוד (Pagerank Formula) שנקבעת על סמך כמות ואיכות הקישורים שמצביעים על האתר. עם זאת, לא פשוט לספוג קישורים ברמה האורגנית, ובטח שלא כאלו בעלית DA גבוהה. על כן, אנו מציעים שירות קניית קישורים יעיל ומקדם.

כיצד גוגל מתייחסת לקישורים שמצביעים על האתר שלכם וכיצד זה משפיע על הדירוגים האורגניים בגוגל?

יש לנו נטייה לאהוב להסביר כל דבר, אבל במקרה הזה – כדאי שפשוט תראו מה יש לדוברים של גוגל לומר על הנושא. שימו לב שישנה דיס-המלצה לקישורים שמקורם אתרי ספאם! על כן, חשוב מאוד שהקישורים יוזרמו מאתרים איכותיים

באילו דרכים ניתן להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם?

ישנתם 4 דרכים מרכזיות לספוג ולקבל קישורים נכנסים מאתרים זרים:

קבלת קישור אורגני מאתר מפנה

איך זה קורה? על ידי יצירת תוכן איכותי בעל ערך כה רב עד למצב בו מנהלי אתרים אחרים (מאותו עולם התוכן) מזהים בתוכן שלכם השלמת ערך גובהה עבור הגולשים שלהם והם שולחים ביוזמתם קישור אל האתר שלכם כהמלצה אותנטית להמשך קריאה והתעמקות. זו למעשה הדרך הטבעית שגוגל חותרת אליה. כמובן שמקרים כאלו הם נדירים מאוד – שכן רוב הקולגות שלכם רואים בכם כמתחרים ישירים שלהם על אותו קהל יעד ולכן הסבירות שהם יקשרו את האתר שלהם לתוכן שלכם היא קלושה (ובכל זאת, יש כאלו שעושים זאת).

החלפת קישורים הדדית בין מקדמי אתרים

החלפת קישורים הדדית ויזומה של בעלי אתרים או מקדמי האתרים שלהם. החלפת קישורים היא דרך מבורכת להשגה של קישורים אל האתר שלכם. עם זאת, יש כמה בעיות בדרך שהופכות את העניין למורכב:

ראשית, צריך לפחות 3 אתרים שונים כדי לבצע החלפה תקינה של קישורים (אתר X שישלח קישור לאתר Y לא יכול לקבל בחרה מאתר Y קישור מכיוון שגוגל תזהה זאת ותחשוד (בצדק) במניפולציה. על כן – חובה מתווך – אתר שלישי).

בנוסף לכך, קשה מאוד למצוא שיתופי פעולה בתחום במידה ואתם מקדמים מספר מצומצם של אתרים במעט תחומים, בטח ובטח אם אתם מקדמים אתר בודד. במקרה כזה, אתם תידחו מרוב יזמי השת”פ שכן אתם לא יכולים להציע ערך רב.

ולבסוף – התהליך הזה שוחק. הוא לוקח הרבה זמן והרבה אנרגיה. כשמתחילים אותו, בדרך כלל מתייאשים מהר מאוד שכן האפקט של הקישורים הנכנסים משפיע כשקצב ספיגת הקישורים הוא קבוע ולא חד פעמי. 

פנייה יזומה לבעל אתר עם בקשה לקבל ממנו קישור

פנייה ביוזמתכם לאתרי קולגות ולהציע לכם לכתוב עבורם מאמרי יותר בתמורה לקישור קרדיט לאתר שלכם. זה אופציה טובה מאוד! שווה לנסות אותה. הבעיה היא שמדובר גם במקרה הזה בהשקעה  גדולה בזמן ואנרגיה. כתיבה של תוכן איכותי מצריכה הרבה מחשבה ותכנון. למי שיש את הזמן ואת יכולת הכתיבה – כאמור, זו אופציה טובה מאוד.

קניית קישורים מספקי PBN

מה שאנחנו מציעים: קניית קישורים. בגלל שלא קל להשיג קישורים ברמה האורגנית ובגלל ששת”פ מצריך השקעה במשאבים רבים וקביעות שיוצרת שחיקה באופן מהיר בדרך כלל – אנו מצירים שירותי קניית קישורים נוחה ויעילה מתוך רשת הבלוגית הפרטית שלנו. תהליך קבוע בהשקעה של כ-800 ש”ח בחודש (קישור בכל שבוע) יבטיח לכל עבודת Off page SEO אפקטיבית ורצופה שתוביל לשיפור בתוצאות האורגניות לאורך זמן.

קניית קישורים
5/5

תודה שהצטרפת לרשימת הדיוור!

אם אהבת את התוכן, אני אשמח לקבל ממך פרגון על ידי מתן ביקורת חיובית שתסייע לי לשפר את חשיפת האתר בפני גולשים נוספים. זה יועיל לי מאוד 🙏

קורס שיווק דיגיטלי

ההרשמה לקורס שיווק דיגיטלי מעניקה גישה משולבת להכשרות המתקדמות של:

מחיר הקורסים 8,000 ש"ח

מחיר הקורס המשולב: 6,500 ש”ח בלבד!

למידע נוסף והרשמה יש ליצור קישור בטלפון או בוואטסאפ:

קורס עיצוב גרפי

ההרשמה לקורס עיצוב גרפי מעניקה גישה משולבת להכשרות המתקדמות של:

עקב המצב הכלכלי הקשה שנכפה על החברה הישראלית כולה, ההרשמות לכל הקורסים יוענקו במחיר מסובסד כל עוד המשבר נמשך.
למידע נוסף יש ליצור קשר באתר.

התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי! אתה מתלבט אם כדאי לך לקנות מאתנו קישורים? יש לך שאלה כלשהי...? אשמח לעזור 🙂 לכל עניין אפשר לפנות אליי לשיחה ישירה בוואטסאפ >>