קניית קישורי SEO

קניית קישורים וקידום אתרים אורגני מחוץ לעמוד (Off page SEO):
הזרמת קישורים נכנסים לאתר שלך מתוך אתרי תוכן נִישְׁתִיִּים ואיכותיים יסייעו בקידום האורגני בגוגל (SEO). הפעולה הזו נקראת גם קידום אתרים מחוץ לעמוד (Off page SEO) והיא למעשה עיקר העבודה השוטפת שבה עוסק איש קידום אתרים אורגני. העיקרון הוא פשוט: גוגל מזהה את הנְסִיבָּתִיּוֹת ופועלת בהתאם; בשל ההצבעה של קישורים מאתרי נישה לאתר שלכם, גוגל תתרשם כי האתר אותו אתם מבקשים לקדם הינו אוטוריטה בתחומו, ועל סמך “ההמלצה” (קרי, הקישורים שיצביעו על האתר), תקדם אותו בדירוגים האורגניים בתוצאות החיפוש בשל השיפור בדירוג העמוד (Pagerank Formula) שנקבעת על סמך כמות ואיכות הקישורים שמצביעים על האתר. עם זאת, לא פשוט לספוג קישורים ברמה האורגנית, ועל כן אנו מציעים שירות קניית קישורים יעיל.

 

5/5

כיצד גוגל מתייחסת לקישורים שמצביעים על האתר שלכם וכיצד זה משפיע על הדירוגים האורגניים בגוגל?

יש לנו נטייה לאהוב להסביר כל דבר, אבל במקרה הזה – כדאי שפשוט תראו מה יש לדוברים של גוגל לומר על הנושא. שימו לב שישנה דיס-המלצה לקישורים שמקורם אתרי ספאם! על כן, חשוב מאוד שהקישורים יוזרמו מאתרים איכותיים

באילו דרכים ניתן להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם?

ישנתם 4 דרכים מרכזיות לספוג ולקבל קישורים נכנסים מאתרים זרים:

קבלת קישור אורגני מאתר מפנה

איך זה קורה? על ידי יצירת תוכן איכותי בעל ערך כה רב עד למצב בו מנהלי אתרים אחרים (מאותו עולם התוכן) מזהים בתוכן שלכם השלמת ערך גובהה עבור הגולשים שלהם והם שולחים ביוזמתם קישור אל האתר שלכם כהמלצה אותנטית להמשך קריאה והתעמקות. זו למעשה הדרך הטבעית שגוגל חותרת אליה. כמובן שמקרים כאלו הם נדירים מאוד – שכן רוב הקולגות שלכם רואים בכם כמתחרים ישירים שלהם על אותו קהל יעד ולכן הסבירות שהם יקשרו את האתר שלהם לתוכן שלכם היא קלושה (ובכל זאת, יש כאלו שעושים זאת).

החלפת קישורים הדדית בין מקדמי אתרים

החלפת קישורים הדדית ויזומה של בעלי אתרים או מקדמי האתרים שלהם. החלפת קישורים היא דרך מבורכת להשגה של קישורים אל האתר שלכם. עם זאת, יש כמה בעיות בדרך שהופכות את העניין למורכב:

ראשית, צריך לפחות 3 אתרים שונים כדי לבצע החלפה תקינה של קישורים (אתר X שישלח קישור לאתר Y לא יכול לקבל בחרה מאתר Y קישור מכיוון שגוגל תזהה זאת ותחשוד (בצדק) במניפולציה. על כן – חובה מתווך – אתר שלישי).

בנוסף לכך, קשה מאוד למצוא שיתופי פעולה בתחום במידה ואתם מקדמים מספר מצומצם של אתרים במעט תחומים, בטח ובטח אם אתם מקדמים אתר בודד. במקרה כזה, אתם תידחו מרוב יזמי השת”פ שכן אתם לא יכולים להציע ערך רב.

ולבסוף – התהליך הזה שוחק. הוא לוקח הרבה זמן והרבה אנרגיה. כשמתחילים אותו, בדרך כלל מתייאשים מהר מאוד שכן האפקט של הקישורים הנכנסים משפיע כשקצב ספיגת הקישורים הוא קבוע ולא חד פעמי. 

פנייה יזומה לבעל אתר עם בקשה לקבל ממנו קישור

פנייה ביוזמתכם לאתרי קולגות ולהציע לכם לכתוב עבורם מאמרי יותר בתמורה לקישור קרדיט לאתר שלכם. זה אופציה טובה מאוד! שווה לנסות אותה. הבעיה היא שמדובר גם במקרה הזה בהשקעה  גדולה בזמן ואנרגיה. כתיבה של תוכן איכותי מצריכה הרבה מחשבה ותכנון. למי שיש את הזמן ואת יכולת הכתיבה – כאמור, זו אופציה טובה מאוד.

קניית קישורים מספקי PBN

מה שאנחנו מציעים: קניית קישורים. בגלל שלא קל להשיג קישורים ברמה האורגנית ובגלל ששת”פ מצריך השקעה במשאבים רבים וקביעות שיוצרת שחיקה באופן מהיר בדרך כלל – אנו מצירים שירותי קניית קישורים נוחה ויעילה מתוך רשת הבלוגית הפרטית שלנו. תהליך קבוע בהשקעה של כ-800 ש”ח בחודש (קישור בכל שבוע) יבטיח לכל עבודת Off page SEO אפקטיבית ורצופה שתוביל לשיפור בתוצאות האורגניות לאורך זמן.

היתרונות בשירות קניית הקישורים שלנו

מאוד אכפת לנו מאיכות המוצר שאנחנו מספקים – לעל כן, אנו מנהלים ומתפעלים PBN איכותית (רשת בלוגים פרטית לקניית קישורים) המכילה אלפי מאמרי תוכן, מעשרות אתרים, ממגוון שרתים. כל זה במטרה להוציא את המוצר הטוב ביותר ובאיכות הגבוה ביותר. אנחנו חותרים לבנות עבורכם את הקישורים הכי הולמים לתקציב השיווק שלכם.

קניית קישורים SEO

איך תזהו PBN איכותי שכדאי לרכוש ממנו קישורים?

יש מספר ספקים המעניקים שירותי קניית קישורים המנהלים PBN בישראל. חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות. להלן צ’אק ליסט לבדיקת איכות PBN שכדאי לבחון טרם קניית אספקת קישורים:

איך תזהו שגוגל קלטה את הקישורים שהצביעו על האתר שלכם?

כדי לראות האם גוגל זיהתה את הקישור שהצביע על האתר שלכם בהצלחה, תוכלו לבחון את דו”ח הקישורים של Google Search Console, ואז לראות את רשימת האתרים המקשרים המובילים. כדי לצפות בכל האתרים, לחצו עוד הכפתור “עוד” שיוביל אתכם לרשימה המלאה. כשאתם מבצעים קניית קישורים, אתם צריכים לצפות להצטברות הולכת ודגלה של אתרים מקשרים בדו”ח זה.

קניית קישורים
5/5