פתיחת חשבון גוגל אנליטיקס ישן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חוליאן טרומפר

המכללה לשיווק דיגיטלי

במדריך זה נראה כיצד לפתוח חשבונות UA במקום GA4 החדשים שעדיין לא מוכרים לעומק.

שלבים יצירת חשבון גוגל אנליטיקס ישן

GA4 (גוגל אנליטיקס 4) עדיין לא מוכר לכולנו וחלקכם בטח היו מעדיפים לחכות מעט עם כל הצורך בלהסתגל אליו. עם זאת, נראה שגוגל אנליטיקס מצניעה את השיטה לפתוח חשבונות Universal Analytics (הגוגל אנליטיקס "הישן"). אז לידיעתכם – הדבר הזה בינתיים עדיין אפשרי אז נכון לחודש – חודשיים הקרובים עדיין ניתן לפתוח חשבונות אנליטיקס "ישנים" – UA.

שלב 1: גשו לחשבון אנליטיקס כלשהו (ואם אין לכם חשבון אנליטיקס, אז פשוט תחפשו בגוגל "גוגל אנליטיקס" ותצרו חשבון אנליטיקס חדש באופן רגיל (לא משנה אם אתם עושים את זה מתוך UA או מתוך GA4). תנו שם לחשבון ותקליקו על Next:

שלב 2: שימו לב, זה השלב שצריך להתרכז בו: ב-Property setup רשמו מהו ה-Property name של הנכס, ולאחר מכן תקליקו על הקישור הכחול של Show advanced options, ושם תפעילו את האפשרות של Create a Universal Analytics property. לאחר מכן תוסיפו Website URL ותבחרו אם ליצור גם GA4 וגם UA או רק UA:

זה הכל. בשלב הבא גוגל אנליטיקס סתם תשאל אתכם כמה שאלות על הנכס החדש ולאחר מכן תוכלו ליצור את חשבון גוגל אנליטיקס ישן ומוכר. בהצלחה!

תודה שהצטרפת לרשימת הדיוור!

אם אהבת את התוכן, אני אשמח לקבל ממך פרגון על ידי מתן ביקורת חיובית שתסייע לי לשפר את חשיפת האתר בפני גולשים נוספים. זה יועיל לי מאוד 🙏

אנחנו מקווים שיש לכם סבלנות, כי כשהקורס יהיה מוכן...

הקורס לעיצוב גרפי בתהליך הפקה ויהיה פתוח להרשמה בהמשך

תרצו להיות הראשונים שיקבלו עדכון ברגע שזה יקרה?

השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד כשהקורס יהיה זמין להרשמה!

עקב המצב הכלכלי הקשה שנכפה על החברה הישראלית כולה, ההרשמות לכל הקורסים יוענקו במחיר מסובסד כל עוד המשבר נמשך.
למידע נוסף יש ליצור קשר באתר.

summer

אני מחכה לשיחה מכם :)